Zawody na orientację „Powitanie Wiosny”

W sobotę, 21 marca 2015 r. odbyły się pierwsze rankingowe zawody na orientację w tym roku „Powitanie Wiosny„. Baza tych zawodów zlokalizowana była w Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym, przy ul. Wycieczkowej 86.

Z naszej szkoły w zawodach wystartowało kilkoro uczniów w grupach i indywidualnie. W lesie panowała prawdziwa wiosna, widać było motyle, kwitnące kwiaty, świeciło słońce. Można było nawet spotkać dziki z małymi warchlakami.

Największy sukces z naszych uczniów odniosła Agata Cygan z klasy VI b zajmując trzecie miejsce w kategorii indywidualnej kobiet. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tych zawodów oraz do udziału chętnych uczniów w kolejnych zawodach, które odbędą się już w kwietniu.