Akcja „Papieska kremówka”

W dniu 8 pażdziernika 2017 SKC działające przy Szkole Podstawowej nr 101 w Łodzi wzięło po raz drugi udział w akcji „Papieska kremówka”. Chętnych wolontariuszy nie brakowało, ale za to zabrakło kremówek. Rozeszły się w błyskawicznym tempie. Już po mszy świętej o godzinie 10:00 zakończyliśmy naszą akcję. W przyszłym roku planujemy zwiększenie zamówienia. Dochód z akcji wyniósł 271 zł 09 gr. Pieniądze zostały przekazane na konto Rady Rodziców z przeznaczeniem na najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły.Akcja „Papieska kremówka”

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za gotowość służenia i hojnym ofiarodawcom za okazane serce.

W akcji wzięli udział: Jaś Wieczorkiewicz IV b, Wiktor Włodarczyk IV a, Natalia Chojnacka VI a, Patrycja Roszczyk VI a, Karolina Jargieło IV a, Martyna Dziedzińska VII b, Kinga Sotowska IV a, Nikola Czarnecka IV a, Partycja Grafkowicz IV a , Hania Dobrzelewska IV a, Ani Symonyan V a, Zosia Kamecka V a i Marysia Przybylska V a.