Biegi przełajowe

20 września, w czwartek, Biegiem Przełajowym o Mistrzostwo Szkoły 101 uczciliśmy ostatnie dni lata. Przy przepięknej prawdziwie letniej pogodzie 148 uczniów wystartowało w szkolnych zawodach w Parku im. Adama Mickiewicza, a 45 uczestników zajęło miejsca na podium.

Najlepsze miejsca zajęli:

Klasy I dziewczęta:

  • I miejsce – Maja Kała IB
  • II miejsce – Alicja Magrowska IB
  • III miejsce – Julia Jastrzębska IA

Klasy II dziewczęta:

  • I miejsce – Julia Szczęch IIA
  • II miejsce – Maja Kieras-Architekt
  • III miejsce – Nikola Jaworska IIB

Klasa III dziewczęta:

  • I miejsce – Patrycja Lorenc
  • II miejsce – Maja Szymańska
  • III miejsce – Wiktoria Fret

Klasy IV dziewczęta:

  • I miejsce – Anastazja Pietrzak IVC
  • II miejsce – Kasia Stępnik IVB
  • III miejsce – Wiktoria Kuśmierek IVA

Klasy V dziewczęta:

  • I miejsce – Weronika Stolarska VB
  • II miejsce – Karolina Jargieło VA
  • III miejsce – Julia Domżał VA

Klasa VI dziewczęta:

  • I miejsce – Hanna Osowska
  • II miejsce – Jagoda Nowak
  • III miejsce – Maria Przybylska

Klasy VII dziewczęta:

  • I miejsce – Ewelina Jaworska VIIB
  • II miejsce – Patrycja Roszczyk VIIA
  • III miejsce – Natalia Chojnacka VIIA

Klasy VIII dziewczęta:

  • I miejsce – Aleksandra Gruszka VIIIA
  • II miejsce – Anna Dardzińska VIIIB
  • III miejsce – Martyna Karasińska VIIIA

Klasy I chłopcy:

  • I miejsce – Paweł Andrzejczak IB
  • II miejsce – Szymon Ochęcki IB
  • III miejsce – Mateusz Tulik IB

Klasy II chłopcy:

  • I miejsce – Maksymilian Kosztowny IIA
  • II miejsce – Aron Gierak IIB
  • III miejsce – Kacper Skorzepa IIA

Klasa III chłopcy:

  • I miejsce – Kacper Młodożeniec
  • II miejsce – Filip Jędrzejczak
  • III miejsce – Olek Nowak

Klasy IV chłopcy:

  • I miejsce – Michał Terlecki IVB
  • II miejsce – Hubert Kaźmierski IVB
  • III miejsce – Igor Makara IVA

Klasy V chłopcy:

  • I miejsce – Adam Mirowski VA
  • II miejsce – Dawid Skiba VB
  • III miejsce – Wojtek Stępnik VA

Klasa VI chłopcy:

  • I miejsce – Kacper Brdak
  • II miejsce – Wojtek Matczak
  • III miejsce – Kamil Moczyński

Klasy VIII chłopcy:

  • I miejsce – Adrian Zawierucha VIIIC
  • II miejsce – Michał Owczarczak VIIIB
  • III miejsce – Kacper Pawłowski VIIIB

Zawody przebiegły w miłej atmosferze i bez poważniejszych kontuzji.