„Witamy w Rio de Janeiro”, czyli Karnawał w 101-ce

W piątek, 23 stycznia 2015 r. w szkole zrobiło się kolorowo i wesoło, a korytarze zapełniły się rycerzami i księżniczkami oraz innymi baśniowymi i filmowymi bohaterami. Po zajęciach lekcyjnych sala gimnastyczna przemieniona została w salę balową, na której zgromadzili się nasi młodsi uczniowie. Karnawałowe pląsy i wesołe zabawy przeplatane były różnymi konkursami. Wszyscy świetnie się bawili i z wypiekami na twarzy wracali do domów.

Zaraz potem przyszedł czas na dyskotekę karnawałową dla starszych, którzy licznie przybyli na ostatnią w tym Karnawale imprezę muzyczną w naszej szkole. Oni również chcieli potańczyć i poczuć się jak w Rio de Janeiro. Wspólne zabawy i tańce wprawiły wszystkich w świetny humor.