Finał konkursu „Zabawka Edukacyjna”

zabawka_edukacyjna_logo17-go marca 2015 roku w Gimnazjum nr 37 odbyły się finały konkursu „Zabawka Edukacyjna„. Nasze uczennice Ania i Kasia Jurkowskie oraz Agata Cygan z klasy VI b pod opieką nauczycielki przyrody Magdaleny Stopczyńskiej po ostatnim finale zajmowały pierwsze miejsce.

Teraz grupy finałowe wzięły udział w rajdzie edukacyjnym. Zadaniem finalistów było przejście w jak najkrótszym czasie trasy, na której znajdowały się zagadki przyrodnicze, matematyczne oraz konkurencje sportowe. Wszystkie drużyny dzielnie walczyły o laury, a nasza drużyna zajęła ostatecznie pierwsze miejsce na 17 drużyn startujących w tym konkursie.

Zapraszamy do zapoznania się z ostateczną punktacją pod adresem: www.zabawkaedukacyjna.strefa.pl/wynikifinal20142015.html.

Zapraszamy uczniów z obecnych klas IV i V do udziału w tym ciekawym konkursie za rok! Oto kilka zdjęć z finałów.