Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/15

W dniu 26 czerwca 2015 r. uczniowie naszej szkoły uroczyście zakończyli rok szkolny. Pani dyrektor Sława Wolska przywitała wszystkich  uczniów, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości zgromadzonych na sali gimnastycznej.

Najlepszym uczniom, którzy uzyskali średnią ocen, co najmniej 4,75 wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Nastąpiło również uroczyste przejęcie sztandaru przez uczniów klas V. Obejrzeliśmy dwa przedstawienia artystyczne przygotowane przez uczniów klas III i VI.

W sposób szczególny pożegnaliśmy się z szóstoklasistami, którzy po wakacjach będą już uczniami gimnazjum. Wszyscy szóstoklasiści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz upominki od młodszych kolegów z kl. V.

Na zakończenie podziękowania wygłosili: przedstawiciel klas VI –  Mateusz Roszczyk oraz w imieniu Rady Rodziców p. Małgorzata Sołomachin.