Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Pierwszego września o godzinie 9:30 spotkaliśmy się znowu po przerwie wakacyjnej. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice rozpoczęli nowy rok szkolny 2015/2016 w sali gimnastycznej, gdzie miłą niespodzianką dla wszystkich był odnowiony, lśniący parkiet. Pani Dyrektor odczytała list Minister Edukacji Narodowej, a następnie społeczność szkolna oddała się wspomnieniom, oglądając multimedialne kalendarium minionego roku szkolnego – zdjęcia wywołały uśmiech na twarzach, który – mamy nadzieję – będzie nam towarzyszył aż do wakacji.

O godzinie 10:30 w progi naszej szkoły zawitały pierwszaki, którym towarzyszyli rodzice. Mimo stresu i niepewności maluchy dziarsko występowały na środek sali, aby dołączyć do swoich nowych klas i pań wychowawczyń. Wszystkie trzy klasy pierwsze od dziś zaczęły szkolną przygodę w SP101 i zwłaszcza im życzymy powodzenia!