Popularne Zawody na Orientację

W sobotę 17.10.2015 r. Koło Zawodów na Orientację wzięło udział w kolejnych Popularnych Zawodach na Orientację. Wybrało się na nie 12 uczniów. Pogoda zapowiadała się nie tak źle, chociaż w lesie było bardzo mokro. Dotarliśmy na miejsce, podzieliliśmy się na patrole, przepisaliśmy punkty do znalezienia i wystartowaliśmy. Po znalezieniu pierwszych punktów rozpadało się na dobre, co nam bardzo utrudniało orientację. Warunki były ekstremalne! Tylko nielicznym naszym patrolom udało się znaleźć wszystkie punkty. Wracaliśmy z trasy przemoknięci do suchej nitki, a niestety nie każdy miał się w co przebrać.

Najlepiej poszło p. Michałowi – zajął III miejsce w kategorii średniej mężczyzn, p . M. Stopczyńskiej i p. M. Pisarskiej w średniej kobiet – VII miejsce i E. Goślińskiej i M. Piłatowskiemu – VI miejsce w kategorii łatwej kobiet. Gratulujemy Mateuszowi, który był pierwszy raz i w tak trudnych warunkach znalazł z Ewą wszystkie punkty.

Więcej szczęścia mieliśmy w losowaniu drobnych nagród. Do naszej szkoły trafiły aż 4 nagrody. Julia z Dominiką wylosowały piłkę nożną, Dawid z Michałem – rakietki do tenisa stołowego, Marcel z Kubą i Antosiem – piłkę do koszykówki, a p. Michał – latarkę „czołówkę”.

Dziękujemy tacie Julki, mamie Antosia i p .Michałowi za pomoc. Zapraszamy za tydzień na „Złotą Igłę”.