„(…) w soboty biegaj na łono natury”

W sobotę 12.12.2015 r. ponownie 11 uczniów naszej szkoły pod opieką p. Magdaleny Stopczyńskiej i p. Małgorzaty Miecznikowskiej-Pisarskiej wystartowało w ostatnich w tym roku Popularnych Zawodach na Orientację zorganizowanych pod hasłem „Nie do Galerii lub Manufaktury, w soboty biegaj na łono natury”. Ponownie pogoda nam nie sprzyjała. Rano jeszcze padało i część osób się zniechęciła. Jednak najwytrwalsi się nie poddali. Las był mokry, ale większość nauczona doświadczeniem miała ubrania do przebrania.

Nasze najlepsze wyniki: I miejsce – Julia Banasiak i Dominika Pinek, III miejsce – Tymoteusz Zdolski i p. Magda, IV miejsce – Kuba Zabawski, Wiktoria Gołda, Julia Dereń i kolega Kuby z SP 120. W losowaniu poszczęściło się Tymoteuszowi – wybrał sobie piłkę nożną.

Dziękujemy rodzicom: mamie Julki i Kuby oraz tacie Hani za przywiezienie i odebranie naszych zawodników. Zachęcamy do startu z nami już po świętach Bożego Narodzenia w nowym roku 9.01.2016 r.