Obchody Dnia Babci i Dziadka

Obchody Dnia Babci i Dziadka Posłuchaj tego wpisu

W piątek 22 stycznia odwiedzili naszą szkołę wyjątkowi goście… Babcie i Dziadkowie. Tego dnia wychowankowie klas drugich przygotowali dla nich wspaniałą uroczystość. Uczniowie recytowali piękne wiersze i śpiewali piosenki, które zaprezentowali przed licznie zgromadzoną widownią. Była to doskonała okazja, by podziękować babciom i dziadkom za serce, życzliwość i trud wkładany przez nich w wychowanie wnuków.

Po części artystycznej uczniowie wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Później babcie i dziadkowie wspólnie z wnukami wzięli udział w licznych konkursach. Odpowiadali na pytania dotyczące zainteresowań wnuków, a wnuczęta dzieliły się wiedzą o swoich babciach. Był też konkurs dla babć i dziadków „Jaka to melodia?”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za tak liczny udział w naszej zabawie, podczas której nie zabrakło zarówno wesołych jak i wzruszających chwil.