Popularne Zawody na Orientację w Łagiewnikach

W sobotę 16 kwietnia 15 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Popularnych Zawodach na Orientację w Lesie Łagiewnickim pod opieką p. D. Jabłońskiej i p. M. Pisarskiej. Ostatnie zawody przed Mistrzostwami  Województwa zgromadziły wielu uczestników, którzy traktowali je treningowo. Zawodnicy przybyli z Łodzi, Pabianic, Koluszek, Góry Kalwarii. My też staraliśmy się skupić na doskonaleniu swoich umiejętności przed sprawdzianem za tydzień – startem indywidualnym w swoich kategoriach wiekowych.

Niestety nie udało się nam zdobyć miejsc na podium, ale prawie wszyscy znaleźli poszukiwane punkty. Nasze najlepsze miejsca w kategorii Łatwej kobiet to: IX – Dominika Pinek z Tatą, X – Wiktoria z Oskarem, XI – Karolina Zamora z Weroniką Pierzchałą, XIII – Weronika, Natalia i Martyna Truszczyńska z IV B. W kategorii Łatwej mężczyzn: VIII – Alan Kabot z Dawidem i p. Michałem, XIII – Michał Owczarczak, XIV – Mateusz, Tomek i Jakub Ejtaszewski. W losowaniu nagród również nie mieliśmy szczęścia.

Cieszymy się, że zachęcacie swoje rodziny do startów i tą piękną dyscyplinę sportu poznają ciągle nowi uczniowie. Zapraszamy na Mistrzostwa za tydzień – 23 kwietnia.