XXIX Turystyczny Marsz na Orientację

XXIX Turystyczny Marsz na Orientację Posłuchaj tego wpisu

24 września Koło Zawodów na Orientację wzięło udział w XXIX Turystycznym Marszu na Orientację „Orientuj się i Licz”. Wystartowało 7 patroli: 4 w kategorii Szkół Podstawowych i  3 w kategorii z dorosłymi opiekunami – razem z absolwentami 24 uczestników. Pogoda dopisała.

Po trudnych zmaganiach najwięcej z naszej szkoły – 284 pkt. zdobyli  Michał Owczarczak  z Mikołajem Krakowiakiem, co dało im III miejsce, brązowe medale i puchar. Dobre V miejsce (170 pkt.) zajęły Natalia Grzewińska, Weronika Stawicka i Karolina Zamora. W Kategorii z dorosłym opiekunem najwięcej pkt. zdobyły Marysia Zarzycka, Hania Dobrzelewska  i Karolina Jargieło z tatą Marysi. Dziękujemy za pomoc również mamie Jagody. Dla wszystkich wielkie BRAWA!

Za tydzień 1.10. Zawody Popularne, a 22.10. Złota Igła – nowa okazja do walki o puchary.