Kolejne Popularne Zawody na Orientację

1 października, jeszcze przy pięknej pogodzie, 16 uczniów z  Koła Zawodów na Orientację uczestniczyło w kolejnych w tym roku Popularnych Zawodach na Orientację w Lesie Łagiewnickim. Niestety nie wszystkim udało się znaleźć wszystkie punkty. Niektórzy trochę pobłądzili, inni spotkali stado dzików. Musimy jeszcze trochę poćwiczyć orientację w terenie.

Najkrócej, bo w 42:02 min. pokonali trasę nasi najmłodsi uczestnicy – Edzio Warszawski i Mikołaj Pałczyński z II A biegnąc z panem Michałem, a 46:35 min. byli na trasie Michał Owczarczak i Mateusz Kluch w kategorii łatwej mężczyzn oraz 46:33 min. – Zuzia Kosztowna i Jakub Górtatowski z klasy III A, którzy biegli z panią w kategorii łatwej kobiet. W losowaniu nagród tym razem nie mieliśmy szczęścia.

Zapraszamy na kolejne zawody: Złota Igła – 22 października.