Konkurs w M1

Szanowni Państwo,
nauczyciele świetlicy wzięli udział w świątecznym konkursie na najładniej udekorowaną choinkę, ogłoszonym przez centrum handlowe M1. Bożonarodzeniowe drzewka, wystrojone przez różne szkoły, wyeksponowane zostały w pasażu galerii, Brzezińska 27/29.

Wszyscy odwiedzający centrum będą mogli zagłosować na ulubioną choinkę i dodatkowo wziąć udział w loterii z nagrodami (gadżety i karty na zakupy). Aby zagłosować nie trzeba robić zakupów – nie ma żadnych ukrytych zasad, ani dodatkowych warunków. Jedna osoba może zagłosować raz dziennie, musi być pełnoletnia.

choinka

3 pierwsze szkoły których choinki uzyskają największą liczbę głosów otrzymają:

  • NAGRODA I stopnia – profesjonalny mobilny sprzęt nagłośnieniowy wraz z oświetleniem,
  • NAGRODA II stopnia – profesjonalny projektor wraz z ekranem,
  • NAGRODA III stopnia – zestaw muzyczny Party Power Bass o dużej mocy muzycznej.

Bardzo prosimy o rozreklamowanie konkursu wśród Rodziny i Znajomych, o wizytę w M1 i oddawanie głosów na naszą choinkę. „Drzewko” jest naprawdę śliczne, a nagrody bardzo atrakcyjne.

Nauczyciele i Uczniowie