Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne Posłuchaj tego wpisu

Z przyjemnością informujemy, że Wasze pomysły na wykonanie zabawek edukacyjnych zostały docenione przez jury konkursu. 2 nasze drużyny zostały zakwalifikowane do następnego etapu i znajdują się wśród 10 najlepszych drużyn, które będą walczyły dalej w lutym. Są to zabawki „WYŚCIGI FORMUŁY 1” drużyny z klasy VI b w składzie: Kacper Pawłowski, Michał Cygan, Jakub Ejtaszewski oraz „Taratajka” drużyny z klasy VI c w składzie: Mateusz Kluch, Mikołaj Krakowiak, Adrian Zawierucha. GRATULUJEMY!

Kolejna zabawka „DZIĘCIOŁ” została wyróżniona i zakwalifikowana do wystawy konkursowej. Wykonała ją drużyna z klasy V a w składzie: Natalia Chojnacka, Patrycja Roszczyk, Piotr Kwasiborski. Pracą zakwalifikowaną do wystawy konkursowej jest też EDUKACYJNE KOŁO FORTUNY” wykonane przez drużynę z klasy VI a w składzie: Eryk Sołomachin, Marcel Pałczyński, Jakub Retkowski.

Do konkursu zgłosiliśmy więcej ciekawych prac, wszystkie je możecie zobaczyć w naszej galerii konkursowej. Dziękuję wszystkim za super fajne pomysły i zaangażowanie się w ten konkurs. Zawsze można na Was liczyć!