Dyskoteka karnawałowa

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W piątek 17 lutego 2017 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas IV – VI. Samorząd Uczniowski zorganizował wybory Miss i Mistera Balu, w których udział brały osoby w przebraniu. Niektórym nie zabrakło wyobraźni i przyodziali się w prawdziwe stroje karnawałowe, które oceniane były przez Jury.

Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, zabawa była wyśmienita i urozmaicona licznymi konkursami – tradycyjnie taniec na gazecie cieszył się największym zainteresowaniem 😀

Wyniki wyborów:

  • MISS BALU –  Natalia Buta z kl. IV A, która była hinduską tancerką.
  • MISTER BALU – Czarek Cichal z kl.VI C, przebrany za „Julię”.
  • Nagroda za najciekawszą maskę karnawałowa przypadła
    Lilianie Andrzejczak z kl. VI C za wspaniałego „Mima”.

Dziękujemy wspaniałym Dj-om – Erykowi i Olkowi za zapewnienie fantastycznej oprawy muzycznej!