Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

9 lutego 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Organizatorami były klasy II a i II b. Klasa II a przygotowała pełne życzeń wiersze oraz piosenkę, która jest hymnem National Grandparents Day. Klasa II b wystawiła „Rzepkę” Juliana Tuwima oraz śpiewająco przekonywała nas, że u każdej bez wyjątku babci jest słodko, bo świat pachnie szarlotką. Obie klasy zebrały burzę oklasków i moc uścisków od zadowolonych babć i dziadków. Dzieci przygotowały kosze sympatycznych upominków, które wręczyły babciom i dziadkom.

Następnie uczennica klasy IV a – Maria Przybylska zachęciła zebranych gości swym pięknym wykonaniem piosenki „To, co mam” do udziału w konkursach. Na zakończenie imprezy wystąpiła trenerka jogi śmiechu pani Julita Śródkowska, która przybliżyła zebranym unikalną metodę pozwalającą na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia. Ważnym akcentem zdrowotnym były także talerze pełne naturalnych witamin – owoców, którymi goście zostali poczęstowani. Mamy nadzieję, że każdy z gości znalazł dla siebie coś wartościowego i zabrał ze sobą niezapomniane wrażenia.