Memoriał Pawła Gozdana w Grach i Zabawach

Memoriał Pawła Gozdana w Grach i Zabawach Posłuchaj tego wpisu

W piątek, 3 marca, 40 osobowa reprezentacja naszej szkoły z klas I – IV uczestniczyła w eliminacjach Mistrzostw Łodzi – Memoriale Pawła Gozdana w Grach i Zabawach. Do ostatniej chwili nie byliśmy pewni czy wszyscy dopiszą. Konkurencje ćwiczyliśmy już dużo wcześniej, ale nie uniknęliśmy błędów.

W naszej grupie startowały szkoły: SP 11 (gospodarz zawodów), SP 42, SP 79 (szkoła sportowa o profilu lekkoatletycznym). Rywalizacja była zacięta na każdym poziomie. Nasi uczniowie starali się jak mogli we wszystkich 16 konkurencjach i do końca nie wiedzieliśmy, które zajmujemy miejsce. Po podsumowaniu wszystkich punktów okazało się, że zdobyliśmy II miejsce i awansowaliśmy do ćwierćfinałów.

Gratulacje! Musimy zmobilizować się również na ćwierćfinały.