Wystawa „Woda to życie!”

W ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” uczniowie klasy II b wspólnie z wychowawcą zorganizowali wystawę „Woda to życie!”. Pochwalili się na niej swoimi pracami plastycznymi, przyrodniczymi, polonistycznymi. Podczas wystawy dzieci przeprowadziły degustację różnych wód mineralnych. Każdy zwiedzający mógł napić się dowolnej zdrowej wody.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się rozstrzygnięcie klasowego konkursu, którego celem było stworzenie postaci promującej picie wody. Wodolubki przestrzenne z butelek, balonów, słomek, uszyte zapanowały nad korytarzem na parterze naszej szkoły. Ponieważ trudno było wybrać najciekawszą pracę, dzieci z klasy II b poprosiły całą społeczność szkolną o pomoc w rozstrzygnięciu. Laureatami zostali: I miejsce – Maciek Gołda, II miejsce – Gabrysia Przybylska, III Michał Błoch. Konkurs, wystawa i degustacja wody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.