Dzień Ziemi

Dzień Ziemi Posłuchaj tego wpisu

22 kwietnia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Ziemi. Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do obchodów tego święta. W poniedziałek 24 kwietnia przedstawiciele każdej z klas z pomocą pani od przyrody oraz pani Kuzańskiej sadzili kwiaty, które, jak co roku, upiększą otoczenie naszej szkoły. W tym roku udało się nam pozyskać sponsorów naszej akcji, którym bardzo dziękujemy za przekazane nam piękne kwiaty, donice, skrzynie i ziemię !

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Sklepu „Obi” przy ul. Szparagowej 3/5 w Łodzi oraz Dyrekcji „Leroy Merlin” przy ul. Karskiego 5 w Łodzi.

Dodatkowo na parterze zorganizowaliśmy wystawę plakatów dotyczącą Dnia Ziemi przygotowaną przez kasy V  i plakatów związanych z podróżami po naszej planecie przygotowaną przez klasy VI.