Przedszkolaki do ław szkolnych – Dzień Otwarty

Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszaków odbył się w tym roku 22 marca. W szkole zaroiło się od rodziców i ich pociech, które niedługo opuszczą swoje ukochane przedszkole, aby zasilić szeregi najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Wszystkich gości przywitaliśmy przedstawieniem „Rzepki” Juliana Tuwima w wykonaniu uczniów z kl. II b, którymi opiekuje się p. J. Łukaszczyk. Następnie zaprezentował się nasz szkolny kabaret „Na jednej nodze” w humorystycznym programie artystycznym przygotowanym przez p. E. Nowak i p. A. Karasińską.

Po bardzo udanych występach naszych uczniów rodzice spotkali się z panią dyrektor S. Wolską oraz jej zastępcą- p. A. Pietrzko, które w prezentacji multimedialnej przedstawiły informacje o naszej szkole oraz poinformowały o zasadach rekrutacji i zmianach związanych z nadchodzącą reformą oświaty. Natomiast nasi mali goście zostali zabrani na edukacyjny spacer po naszej szkole, w czasie którego czekały na nich różne ciekawe zajęcia i niespodzianki przygotowane przez nauczycieli i starszych uczniów. Dzieci z wypiekami na twarzy bawiły się na zajęciach j. angielskiego, wykonywały komputerowe kolorowanki oraz malowały w świetlicy. Z wielką radością włączyły się także w proponowane zabawy integracyjne.

To był dla naszych gości wieczór pełen wrażeń. Do zobaczenia 1 września!