Apel podsumowujący rok szkolny 2016/2017

Apel podsumowujący rok szkolny 2016/2017 Posłuchaj tego wpisu

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego… toteż we wtorek odbył się apel porządkowy, na którym wręczono naszym uczniom dyplomy i nagrody uzyskane przez nich w najrozmaitszych konkursach. Niektórzy uczniowie słyszeli swoje nazwisko kilka razy, co dowodzi, że dla chcącego to nic trudnego!

Samorząd Uczniowski przez cały rok szkolny organizuje wiele ciekawych akcji, a jedną z nich jest konkurs na ulubionego nauczyciela SP 101. Członkowie Samorządu wraz z opiekunami skrupulatnie policzyli wszystkie oddane w ciągu dwóch miesięcy głosy i ogłosili wyniki. Najfajniejszym nauczycielem w kategorii klas I-III została p. Beata Hanczak, a w klasach IV-VI – p. Kamila Kowalska.

„Najlepszymi klasami SP 101” zostały  już po raz kolejny klasy III A i VI B, które otrzymały ulubiony poczęstunek – PIZZĘ 😋