Konkursy informatyczno-matematyczne

W dniach 5-9 czerwca odbył się konkurs informatyczno-matematyczny „Co trzy głowy to nie jedna”. W poniedziałek rywalizowały zespoły czwartoklasistów, a w piątek – reprezentanci klas V i VI. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą i niesamowitym duchem walki 😀

A oto zwycięzcy:

  • I miejsce w kategorii klas IV – zespół w składzie: Maria Przybylska, Zofia Kamecka, Filip Hinc
  • I miejsce w kategorii klas V – zespół: Natalia Chojnacka, Julia Jatczak, Antoni Grabowski
  • I miejsce w kategorii klas VI – zespół: Michał Cygan, Jakub Ejtaszewski, Filip Dobrzelewski

trzy_glowy

Podsumowaliśmy także wyniki konkursu „Młodzi projektanci” w ramach którego uczniowie klas IV projektowali ikonę aplikacji Bezpieczny Internet, klas V – grę matematyczną, a szóstoklasiści – sprawnościowy tor przeszkód:

  • I miejsce: Maria Przybylska – uczennica klasy IV a
  • II miejsce: Natalia Grzewińska – uczennica klasy V b
  • III miejsce: Liliana Andrzejczak – uczennica klasy VI c

Zapraszamy do obejrzenia galerii.