„Wybieram wodę – mój ogródek PET”

Uczniowie naszej  szkoły pod opieką pani Robaszek i pani Stopczyńskiej oraz pomocy fotograficznej pani Małeckiej wzięli udział w ogólnopolskim konkursie ekologiczno-plastycznym „Wybieram wodę – mój ogródek PET”.

W ramach konkursu 32 uczniów z naszej szkoły z klas I-VI wykonało dowolną techniką plastyczną doniczki z butelki PET po wodzie i założyło w nich mini uprawy wybranej rośliny. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na wystawie w naszej szkole, a najciekawsze z nich zostały wysłane w formie fotograficznej do komisji konkursowej. Cieszymy się, ponieważ Wasze tak ciekawe projekty zostały docenione. Doniczka Marysi Przybylskiej z klasy IV a i Liliany Andrzejczak z klasy VI c zdobyły wyróżnienia. To znaczący sukces, ponieważ  był to konkurs ogólnopolski na który zgłoszono 700 prac.

Gratulujemy i zapraszamy do galerii prac naszych uczniów oraz prac nagrodzonych: www.wybieramwode.pl/artykuly/wyniki-konkursu-2-moj-ogrodek-pet.