Międzynarodowy Dzień Języków

W tym tygodniu, od 26 września, świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języków. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali plakaty w języku angielskim (często z polskim tłumaczeniem), na których prezentowali zasady „savoir vivre” w różnych sytuacjach i w różnych krajach (powitanie, spóźnianie, zachowanie przy stole, wręczanie prezentów itp.). Dużą popularnością cieszyły się zasady „bon ton” w krajach azjatyckich.

Mamy nadzieję, że wszyscy mogliśmy poznać zasady obowiązujące w innych krajach, a uczniowie prac zainspirowali nas do zgłębiania wiedzy o tych kulturach. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na parterze.

Uczniowie klasy III b bardzo aktywnie włączyli się w świętowanie Międzynarodowego Dnia Języków i ubrali się w stroje z napisami w języku angielskim, niektórzy zaprezentowali nawet autorskie projekty 😎

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w propagowanie dnia języków i zachęcamy do udziału w kolejnych projektach językowych.