Zbiórka karmy

Uczniowie z naszej szkoły licznie włączyli się do Akcji  „Dzikość serca”, która odbyła się po raz trzeci w Łodzi. Akcja ta ma na celu  zbiórkę karmy dla podopiecznych Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Łodzi i organizowana jest wspólnie przez łódzkich strażników miejskich z Animal Patrolu oraz Leśnictwo Miejskie.

Udało się nam zebrać ponad 36 kg puszek z karmą, ziarno dla ptaków w ilości 24 kg, 4 kg orzechów, mleko kozie 1l, suchą karmę w ilości 26 kg, 14 szt. poduszek, 41 szt. ręczników, 13 kocy, opaski podtrzymujące – 52 szt., kompresy z gazy – 45 szt., bandaże – 7 szt., strzykawki – 24 szt., wzmacniacze opatrunków – 2 szt., podkłady higieniczne – 9 szt., pampersy – 5 szt., kule dla ptaków z nasionami – 32 szt.

Dary zostały odebrane w dniu 17 listopada 2017 r. przez pracownika Leśnictwa Miejskiego, pana Kamila Polańskiego. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i klasie VII a za pomoc w ich ewidencji  oraz uczniom z innych klas pomagającym je przenosić. Zapraszamy do galerii fotograficznej.

Koordynatorki akcji w naszej szkole: p. Janeczko i p. Stopczyńska.