Mazurek Wielkanocny

5 marca klasa VII b pod opieką wychowawcy uczestniczyła w warsztatach przygotowania Mazurka, które odbyły się w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi. Uczniowie w ramach zajęć  składali mazurki, a następnie przygotowywali drobne elementy, którymi je dekorowali. Praca okazała się wyzwaniem, ale wszyscy mu doskonale sprostali. Każdy uczeń otrzymał zaświadczenie udziału w zajęciach, a przygotowane mazurki zostały ocenione przez Komisję Konkursową.

W czwartek wzięliśmy udział w Dniu Mazurka, podczas którego zostały ogłoszone wyniki konkursu na Najładniejszy Mazurek dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych. A oto wyniki, z których jesteśmy bardzo dumni:

  • I miejsce – Martyna Dziedzińska i Karolina Zamora,
  • wyróżnienie – Alicja Pustelnik, Marta Stępnik, Martyna Zawadzka i Tymoteusz Zdolski.