Program „Wzorowa Łazienka”

Program „Wzorowa Łazienka” Posłuchaj tego wpisu

Konkurs dla szkół podstawowych „Wzorowa Łazienka” ma na celu poprawę stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych. Szkoła, która zbierze najwięcej głosów otrzyma generalny remont szkolnej toalety o wartości 30 000 zł, a kolejne szkoły otrzymają nagrodę w postaci 5 000 zł na odświeżenie szkolnych toalet.

W jaki sposób można głosować na naszą szkołę?

  1. Głosy standardowe można oddawać na stronie internetowej www.wzorowalazienka.pl od 09.04.2018 do 21.06.2018. W tym celu należy wybrać galerię szkoły i kliknąć w przycisk „Zagłosuj”, zaakceptować Regulamin oraz podać adres e-mail, na który zostanie wysłany unikatowy kod weryfikujący. Następnie należy wpisać ten kod w odpowiednie pole, po czym kliknąć w przycisk „Potwierdź głos”. Kod weryfikujący jest ważny przez 24 godziny od momentu jego wysłania.
  2. Głosy z paragonami to również głosy oddawane na stronie internetowej, przy czym mają one wagę 20 głosów standardowych. Aby oddać taki głos trzeba w okresie 01.03.2018 – 21.06.2018 zakupić dowolny produkt marki Domestos i zachować paragon. Następnie należy kliknąć w przycisk „Głosuj z paragonem”, podać datę zakupu, numer paragonu i numer kasy fiskalnej, dodać zdjęcie paragonu i podać adres e-mail.
  3. Głosy z gry można oddawać poprzez aplikację mobilną dostępną na telefony komórkowe z systemem Android i iOS. Każde 100 punktów zdobyte w grze to 1 głos. Aplikacja zostanie udostępniona przez Organizatora po 9 kwietnia 2018 roku.

Program „Wzorowa Łazienka”

Jedna osoba może jednego dnia oddać tylko jeden głos standardowy, liczba głosów możliwa do oddania z jednego adresu e-mail jest ograniczona do 1 dziennie. Liczba głosów możliwa do oddania z jednego adresu IP jest ograniczona do 150 dziennie.