„Zorientuj się na EkoMiasto”

„Zorientuj się na EkoMiasto” Posłuchaj tego wpisu

W niedzielę 22 kwietnia grupa uczniów pod opieką p. Pisarskiej uczciła Światowy Dzień Ziemi z Uniwersytetem Łódzkim Ekologicznym biegiem / spacerem „Zorientuj się na EkoMiasto”.

Impreza rozpoczęła się krótkim wykładem w auli Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska dotyczącym nowo powstałego kierunku EkoMiasto i biegów na orientację. Następnie wszyscy udali się na teren Kampusu, na którym przygotowane były trasy biegu. Każdy indywidualnie lub zespołowo po otrzymaniu mapy wystartował w swojej minucie. Na zakończenie podsumowano zawody i wręczono dyplomy, certyfikaty i nagrody książkowe. Z naszej grupy najlepsze V miejsce zajęła Zuzia Kosztowna z Zuzią Roguz i p. Michałem za co otrzymały piękne książki o ptakach.

Bardzo nas cieszy, że uczniowie z klas I – Maksymilian i Kacper i II – Maja i Wiktoria chcą poznawać podstawy biegu na orientację. Dziękujemy p. Kosztownym za pomoc i opiekę.

Zapraszamy na Mistrzostwa 12 maja! Zgłoszenia do poniedziałku 30.04.2018 r.