Apel podsumowujący rok szkolny 2017/2018

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego… toteż w poniedziałek odbył się apel porządkowy, na którym wręczono naszym uczniom dyplomy i nagrody uzyskane przez nich w najrozmaitszych konkursach. Niektórzy uczniowie słyszeli swoje nazwisko kilka razy, co dowodzi, że dla chcącego to nic trudnego!

Samorząd Uczniowski przez cały rok szkolny organizuje wiele ciekawych akcji, a jedną z nich jest konkurs na ulubionego nauczyciela SP 101, który odbył  się 16 maja 2018 r.  Każdy uczeń otrzymał kartę do głosowania z nazwiskami uczących nauczycieli i mógł zaznaczyć 1 wybraną osobę. Najfajniejszym nauczycielem w kategorii klas I-III została p. Joanna Łukaszczyk, a w klasach IV-VI – ex aequo p. Marzena Perka i p. Katarzyna Cichomska.

„Najlepszymi klasami SP 101” zostały  klasy III B i VII B, które otrzymały zimny poczęstunek – pyszne lody 🍦