Bieg Pamięci

W piątek, 15 czerwca, 15 uczniów reprezentowało naszą szkołę w IX Biegu Pamięci o rotmistrzu Witoldzie Pileckim, patronie Szkoły Podstawowej nr 30 w Parku Julianowskim.

W zawodach startowały zespoły SP 58, SP 65, SP 101 i dwa zespoły SP 30. Dziewczęta i chłopcy klas IV-V biegli na dystansie 600 metrów, a klasy VI-VII na dystansie 800 metrów. Emocji było bardzo dużo. Wszyscy dali z siebie wszystko. Wielu udało się wywalczyć miejsce na podium i dzięki temu w punktacji zespołowej zdobyliśmy I miejsce i otrzymaliśmy puchar.

Medale indywidualnie wywalczyli: w kategorii klas IV-V – III miejsce zajęła Weronika Stolarska, w kategorii dziewcząt klas VI-VII – I miejsce zajęła Martyna Dziedzińska, a III miejsce Natalia Chojnacka. W kategorii chłopców wszystkie trzy miejsca zajęli nasi uczniowie: I miejsce zajął Michał Cygan, II – Adrian Zawierucha, a III – Michał Owczarczak.

Wielkie brawa dla wszystkich. Jesteście wspaniali!