Festyn SKC i bieg charytatywny „Biegnijmy razem”

W dniu 5 czerwca piętnaścioro uczniów z naszej szkoły brało udział w festynie SKC zorganizowanym w Parku im. Józefa Piłsudskiego na Zdrowiu. Impreza miała charakter rekreacyjny. W ramach festynu przewidziane były liczne atrakcje – miasteczko cyrkowe, turnieje i zawody, gra planszowa, zabawy i konkursy z nagrodami, malowanie buzi. Były również popcorn, wata cukrowa i hot dogi na ciepło w porze obiadowej.

Podczas imprezy jedenaścioro wolontariuszy naszego koła Caritas  pobiegło w VII Biegu Charytatywnym „Biegnijmy z pomocą”. Ci, którzy chcieli wziąć udział w biegu mieli za zadanie pozyskać od sponsorów pieniądze, które w całości zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację 6-letniej Zosi z Łodzi. Dziewczynka urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym.

Dziękujemy wszystkim za okazane serce 💖