Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 Posłuchaj tego wpisu

Długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów dzień 22 czerwca zakończył rok szkolny 2017/2018. W sali gimnastycznej zebrało się liczne grono uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły, którym za ciężką pracę podziękowała Pani Dyrektor Sława Wolska. Najlepsi uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 otrzymali nagrody książkowe. Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom uczniów zaangażowanym w życie szkoły.

Po części oficjalnej wszyscy zebrani mieli okazję obejrzeć przedstawienie przygotowane przez uczniów klas VI. Następnie, w dobrych humorach, rozeszliśmy się do sal lekcyjnych, gdzie uczniowie otrzymali  świadectwa i  pożegnali się z wychowawcami na dwa miesiące zasłużonego odpoczynku. Ten rok jest wyjątkowy, ponieważ nikt z uczniów nie opuszcza murów naszej szkoły. Najstarsi uczniowie staną się ósmoklasistami już od września.