Finał konkursu „Łódź w Obiektywie 2018”

24 września 2018 r. odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji Konkursu Fotograficznego „Łódź w Obiektywie 2018” – „Kulturalne wydarzenia Łodzi”. Do konkursu zgłosiło się dziesięć szkół i wpłynęło 31 zdjęć, pokazujących jak wiele dzieje się w naszym mieście. Spośród tylu prac, komisji konkursowej niełatwo było wybrać te najlepsze.

Zostały przyznane nagrody za I, II i III miejsce w dwóch kategoriach i cztery wyróżnienia. Nikt jednak nie wyszedł bez nagrody. Upominki i dyplomy były również za udział w konkursie, a podczas wernisażu można było obejrzeć wszystkie prace i poczęstować się słodyczami.

Cenne nagrody ufundowała Rada Osiedla Bałuty Centrum.

Zwycięzcami konkursu zostali:

w kategorii klas I – III:

  • Maksymilian Kosztowny kl. II a SP 101 – I miejsce,
  • Zofia Sadulska kl. II d SP 34 – II miejsce,
  • Patrycja Lorenc kl. III a SP 101 – III miejsce;

w kategorii klas IV – VIII:

  • Anna Dukowska kl. VI a SP 55 – I miejsce,
  • Kinga Kamińska kl. V b SP 101 – II miejsce,
  • Amelia Kasierska kl. VIII a SP 184 – III miejsce,
  • Mieszko Jarzębski kl. VI c SP 55 – wyróżnienie,
  • Krzysztof Busiakiewicz kl. VIII b SP 56 – wyróżnienie,
  • Michał Kąsiel kl. VI a SP 137 – wyróżnienie,
  • Karolina Kocik kl. VIII a SP 184 – wyróżnienie.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnej edycji konkursu!