Wieczór Andrzejkowy

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to – zgodnie z tradycją – św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków oraz wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.

30 listopada uczniowie z klasy VIII B przenieśli się w zaczarowany świat magii i wróżb. Oczywiście nie zabrakło już tradycyjnego ustawiania butów, odczytywania woskowych kształtów oraz przebijania szpilką papierowego serca z napisanymi imionami. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy i słodki poczęstunek.

Po wróżbiarskim wieczorku był czas na dyskotekę szkolną dla klas IV – VIII z udziałem harcerzy. Wszyscy wspaniale się bawili, dzięki muzyce przygotowanej przez DJ’-  Michała, Bartka i Mateusza; humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać 😲