Święto Dyni

IV edycja Święta Dyni w naszej szkole w tym roku miała inną formę niż zazwyczaj. Z uwagi na ograniczenia czasu pandemii potrawy z dyni mogliśmy przygotować w domu, zrobić fotorelację lub prezentację, które wraz z przepisami po polsku i angielsku wysyłaliśmy do nauczycieli drogą elektroniczną.

Szkoda, że nie było okazji wspólnie spróbować pyszności przygotowanych przez naszych amatorów dyni. W tym roku pozostaje nam wizualne delektowanie się pomarańczowymi placuszkami, dżemami, ciastkami, kluskami czy zupami. Mamy nadzieję, że wielu z nas sięgnie do załączonych przepisów i spróbuje powtórzyć sukcesy uwiecznione na zdjęciach.

Wszystkim tym, którzy wzięli udział w Święcie Dyni serdecznie dziękujemy i gratulujemy udanych potraw. Wyglądają pysznie!