Projekt Laboratorium Językowe

Nauczyciele wychowawcy świetlicy oraz języka angielskiego przystąpili wraz ze swoimi wychowankami do projektu ŁCDNiKP Laboratorium Językowe. Projekt skierowany jest do uczniów z klas I – III i ma na celu poszerzenie ich słownictwa.

Zaczęliśmy od powitań i pożegnań, bo zawsze warto je powtarzać. Kartki instruktażowe zawisły na drzwiach wejściowych do świetlicy. Dobrze mieć też w zasięgu wzroku odpowiednie do utrwalenia słownictwo, np. door, laptop, wall, chair, desk czy inne, które można dzieciom prezentować codziennie i utrwalać w prostych zwrotach. Najwięcej radości jednak sprawiają dzieciom zajęcia plastyczno-techniczne z wykorzystaniem ciekawych technik, np. użycie farb puchnących lub masy solnej.

Wszystkie prace zdobią szkolne korytarze i są naszą dumą i radością ze wspólnej nauki i zabawy. I to jest to, co nasze Tygryski lubią najbardziej! Poniżej kilka migawek z projektowej działalności. Enjoy!