Akcja pomocy zwierzętom w schronisku

W naszej szkole zorganizowana została zbiórka darów dla zwierząt ze schroniska. Organizatorami i koordynatorami akcji były panie Iwona Janeczko i Magdalena Stopczyńska. Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji. Udało się zebrać 107,6 kg suchej karmy dla psów i kotów, 73 puszki z karmą, 11 kg makaronu, 10 kg płatków, 16 kg ryżu, paszteciki i saszetki z karmą oraz 124 sztuki różnego rodzaju koców, ręczników, prześcieradeł i pościeli.

Dary zostały przekazane do schroniska „Medor” w Zgierzu oraz do schroniska w Łodzi przy ul. Marmurowej. Dziękujemy wszystkim miłośnikom czworonogów – dzieciom, rodzicom i nauczycielom, którzy przyłączyli się do akcji i pokazali, że dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk.

Najaktywniejsze klasy to: II b i I a oraz IV b i VII c. Wszystkim klasom bardzo dziękujemy.