Rajd Mikołajkowy

3 grudnia 2022 r. uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Janeczko i p. Kuzańskiej wzięli udział w XXX Rajdzie Mikołajkowym, organizowanym przez Oddział PTTK Łódź. Pogoda była wyśmienita na taką wyprawę. Poprószył śnieg i las wyglądał bajecznie.

Uczniowie wyruszyli na rajd w mikołajowych czapkach, a po drodze słuchali ciekawych opowieści dotyczących mijanych obiektów i miejsc, o których opowiadał nam przewodnik PTTK. Wędrowaliśmy dzielnie do mety, która znajdowała się w Leśnictwie Miejskim, gdzie czekał na nas prawdziwy Mikołaj ze słodyczami. Zmęczeni drogą uczestnicy rajdu posilili się kiełbaską z grilla i gorącą herbatą. Nie zabrakło też zabaw na śniegu.

W znakomitych humorach wróciliśmy do domów i z pewnością na długo zapamiętamy naszą mikołajkową wycieczkę.