Festiwal Pasji

Samorząd Uczniowski w ramach realizacji programu „Szkoła Demokracji”, opracowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, zorganizował 7 czerwca Festiwal Pasji. Uczestnicy festiwalu zachwycili nas różnorodnością talentów, uzdolnień i zainteresowań. Byli wokaliści i instrumentaliści, tancerze i pasjonaci różnych dziedzin, od szermierki historycznej po szachy.

Z przyjemnością i niekłamanym zachwytem oglądaliśmy występy uczniów, którzy postanowili podzielić się z nami swoją pasją i zaprezentować umiejętności. Wszyscy zostali nagrodzeni podziękowaniami i upominkami za odwagę i występy.

Wszystkim uczestnikom festiwalu gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu swoich nieprzeciętnych zdolności.