Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszych Posłuchaj tego wpisu

14 października 2014 r. odbyło się Ślubowanie dzieci z klas pierwszych. Ceremonia rozpoczęła się występem artystycznym pierwszaków, którzy zaprezentowali swoje talenty recytatorskie oraz wokalne i tym samym udowodnili, że zasługują na miano ucznia naszej szkoły.

Później, w obecności wzruszonych rodziców, dziadków oraz gości p. dyr. Sława Wolska oraz jej zastępca p. Anna Pietrzko uroczyście pasowały pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej nr 101 im. Jana Kochanowskiego w Łodzi. Na zakończenie główni bohaterowie uroczystości spędzili czas w swoich salach przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.

Tego dnia odbyło się również uroczyste zaprzysiężenie nowego Samorządu Uczniowskiego.