Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Szkoły

Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Szkoły Posłuchaj tego wpisu

We wtorek 22 września przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Szkoły w Parku Julianowskim. Startowały wszystkie klasy I – VI w różnych kategoriach wiekowych i na różnych trasach.

Klasy młodsze I – III wyszły ze szkoły po 2 godzinach lekcyjnych. Pierwsze startowały dziewczęta z klas I. Emocji było wiele. Dla pierwszaków były to pierwsze „prawdziwe” zawody – chrzest sportowy. Po biegu klasy III organizatorzy Biegów – nauczyciele wychowania fizycznego p. M. Miecznikowska-Pisarska i p. W. Wojtysiak z p. v-ce dyrektor A. Pietrzko uroczyście wręczyli zwycięzcom pamiątkowe dyplomy i regeneracyjne batony zbożowe. Po nagrodzeniu zwycięzców klasy młodsze wróciły do szkoły.

Start klas starszych dostarczył jeszcze większych emocji. Doping był bardzo żywiołowy. Zwycięzcy przy wręczaniu dyplomów przez p. dyrektor S. Wolską i nauczycieli wychowania fizycznego otrzymali gromkie oklaski. Wszystkim uczestnikom biegów gratulujemy! Za rok nowa szansa na sprawdzenie swojej wytrzymałości… Trenujmy!

Oto wyniki zawodów:

KLASY I
DZIEWCZĘTA: CHŁOPCY:
1. Maria Stępnik I A 1. Wiktor Florczak I A
2. Zuzanna Roguz I C 2. Oliwier Oliński I A
3. Sandra Skowrońska I A 3. Maciej Lufniak I A
KLASY II
DZIEWCZĘTA: CHŁOPCY:
1. Wanessa Piaseczna II B 1. Adam Mirowski II A
2. Karolina Jargieło II A 2. Wojciech Stępnik II A
3. Weronika Stolarska II B 3. Wiktor Włodarczyk II
KLASA III
DZIEWCZĘTA: CHŁOPCY:
1. Jagoda Nowak III A 1. Krystian Masiorek III A
2. Maria Przybylska III A 2. Fabian Kowalski III A
3. Zofia Kamecka III A 3. Kamil Moczyński III A
KLASY IV
DZIEWCZĘTA: CHŁOPCY:
1. Patrycja Roszczyk IV A 1. Kacper Brdak IV A
Natalia Chojnacka IV A 2. Oskar Walczak IV A
3. Ewelina Jaworska IV B 3. Antoni Grabowski IV
KLASY V
DZIEWCZĘTA: CHŁOPCY:
1. Wiktoria Kina V C 1. Kamil Pokora V A
2. Martyna Karasińska VA 2. Cezary Cichal V C
3. Paulina Zuwald V A 3. Mateusz Kluch V C
KLASY VI
DZIEWCZĘTA: CHŁOPCY:
1. Julia Dereń VI A 1. Adrian Chojnacki VIA
2. Wiktoria Gołda VI A 2. Daniel Leenstra VI B
3. Aleksandra Byczkowska VI B 3. Dawid Günther VI B