Zawody na orientację

12 września 2015 r. nastąpiła inauguracja naszych startów w Zawodach na Orientację w Lesie Łagiewnickim. Zostały one zorganizowane na powitanie jesieni. 25 uczniów pod opieką p. Dominiki Jabłońskiej, p. Magdaleny Stopczyńskiej i p.Michała Pisarskiego wystartowało w Popularnych Zawodach na Orientację.

Pierwsze miejsce w kategorii „Łatwa – kobiet” zdobyła drużyna składająca się z trzech uczennic naszej szkoły: Zarzyckiej Marii, Andrzejczak Liliany i Kiny Wiktorii. W starcie pomagał im p. Marcin Zarzycki, za co serdecznie mu dziękujemy. Miło, że rodzice spędzają sobotnie popołudnie tak aktywnie razem z dziećmi!

W kategorii „Średnia – mężczyzn”, drugie miejsce zajęli Walczak Oskar i Pałczyński Marcel pod opieką p. Jana Pisarskiego. Jak widać nasza szkoła wyróżniła się pozytywnie wśród innych szkół biorących udział w biegach.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia.