Andrzejki klasy V B

27 listopada uczniowie z klasy V B wraz z wychowawcą zamienili swoją pracownię w magiczny salon pełen wróżb andrzejkowych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wróżbici – 2 Michały  przepowiadali przyszłość tę bliską i tę daleką za pomocą kart, wosku i kości. Wróżki Ala i Marta przygotowały andrzejkowe serca z imionami przyszłych wybranków i wybranek. Martynka specjalnie na ten magiczny wieczór upiekła chińskie ciasteczka z przepowiednią w środku. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Konkursy i wróżby przeplecione były słodkimi przekąskami, przygotowanymi przez dzieci.

Po wróżbiarskim wieczorku był czas na dyskotekę szkolną z udziałem harcerzy. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.