Popularne Zawody na Orientację – Las Łagiewnicki

Ponownie w sobotę 21 listopada 15 uczniów naszej szkoły wystartowało w Popularnych Zawodach na Orientację w Lesie Łagiewnickim pod opieką p. Dominiki Jabłońskiej i p. Małgorzaty Miecznikowskiej-Pisarskiej.

Pogoda była pochmurna, w lesie bardzo mokro i od czasu do czasu popadywało. Nas to jednak nie zniechęciło. Kategorie były obsadzone bardzo mocno, szczególnie łatwa mężczyzn – aż 23 zawodników lub patroli. Niełatwo było stanąć na podium – o czym przekonały się dziewczyny z VI A: Dominika, Julia, Wiktoria i Julia, które III miejsce przegrały o ledwie 1 min.

Najmłodsza nasza uczestniczka Hania Dobrzelewska z II A startując z panią zajęła I miejsce, a Wiktor i Adrian z V C startując z panem Michałem – XI.

W losowaniu poszczęściło się Hani – wybrała sobie komórkę, a także chłopakom: Michałowi, Michałowi i Filipowi – wylosowali kartę pamięci.

Czekamy na Was na kolejnych zawodach już 12 grudnia. Może pogoda będzie łaskawsza!