Turniej piłki koszykowej

Turniej piłki koszykowej Posłuchaj tego wpisu

W poniedziałek 23 listopada reprezentacja naszej szkoły w składzie – klasy VI: Julia Dereń, Dominika Pinek, Wiktoria Gołda, Julia Banasiak, Gabrysia Kura, klasy V: Ewa Goślińska, Liliana Andrzejczak, Dorota Grzegorczyk, Kamila Szwedzińska, Weronika Pierzchała – wzięła udział w turnieju piłki koszykowej w ramach całorocznego „Turnieju Szkół”, który już po raz drugi zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 30.

W Turnieju wzięły udział cztery szkoły: 153, 58, 30 i 101. Atmosfera była bardzo miła, walczyłyśmy zaciekle, ale niestety zajęłyśmy IV miejsce. Dwa mecze były bardzo wyrównane – przegrałyśmy jeden tylko 1 koszem, a drugi zakończony remisem po dogrywce 2 koszami. Nie obyło się bez kontuzji stopy, palca i nadgarstka. Miejmy nadzieję, że nie będą groźne.

Dziewczyny, warto jeszcze trochę poćwiczyć na zajęciach dodatkowych!