Zwyczaje walentynkowe już na dobre zakorzeniły się w naszej szkole. Zaczęło się oczywiście od przekazywania sobie wyrazów sympatii i przyjaźni poprzez „pocztę walentynkową”, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Samorząd Uczniowski przygotował czerwoną skrzynkę, która została ustawiona w świetlicy szkolnej.

W środę 10 lutego Rada SU komisyjnie dokonała otwarcia skrzynki walentynkowej i rozdzielenia życzeń. Następnie „wysłanniczki amora”, chodząc po szkole wręczały serduszka i kolorowe życzenia wszystkim dzieciom.

Walentynki nie są polskim zwyczajem i dlatego mają wielu przeciwników, ale święto to każdego roku dostarcza uczniom w naszej szkole radości i zabawy, dlatego warto w ten sposób umożliwić im wyrażenie sympatii i przyjaźni.