Piknik Szkoły Mundurowej

Dnia 13 maja 2016 r. klasy VI a i VI b ze swoimi wychowawczyniami – p. Kartasińską i p. Stopczyńską wzięły udział w Pikniku Szkoły Mundurowej, który odbył się w Parku Staromiejskim. Piknik został zorganizowany przez Centrum Edukacji „Oświatowiec”, które prowadzi Gimnazjum i Liceum Sportowo-Mundurowe przy ul. Piotrkowskiej 243.

Wśród oferowanych atrakcji znalazły się m.in. strzelnica polowa i możliwość porozmawiania z przedstawicielami Wojska Polskiego, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej i Policji, pokazy pierwszej pomocy i musztry. Pogoda dopisała, a naszym uczniom szczególnie podobały się pokazy tresury psa policyjnego oraz konkursy dotyczące ruchu drogowego zorganizowane przez Straż Miejską. Zapraszamy do zapoznania się z galerią fotografii z tego wydarzenia.