Projekt „Wojenne przygody niedźwiadka Wojtka”

17 czerwca reprezentacja klasy V b, pod opieką p. Beaty Pabisiak wzięła udział w podsumowaniu projektu „Wojenne przygody niedźwiadka Wojtka”, w realizacji którego udział brała cała klasa od lutego do maja 2016 r. W ramach zintegrowanych działań edukacyjnych, wzięliśmy udział w warsztatach z dramy, spotkaniu z autorem książki – p. Łukaszem Wierzbickim, lekcji muzealnej i konkursach.

Jakub Ejtaszewski zajął II miejsce w konkursie literackim pt. „Opowiadanie o przyjaźni”, a jego praca została opublikowania w broszurze wydawniczej ŁCDNiKP. Tymoteusz Zdolski i Filip Dobrzelewski zajęli III miejsce w konkursie na ekologiczną maskotkę niedźwiadka Wojtka.

Zwycięzcom gratulujemy sukcesów i mamy nadzieję, że w następnym roku szkolnym będą kolejne projekty, w których nasza klasa weźmie udział.