Zakończenie turnieju szkół

Posłuchaj tego wpisu

15 czerwca 2016 r. odbył się VII bieg pamięci rotmistrza Witolda Pileckiego. W biegu uczestniczyli uczniowie klas V i VI. W biegu dziewcząt klas V-tych drugie miejsce uzyskała Wiktoria Kina z klasy V c i otrzymała srebrny medal. W kategorii chłopców klas V-tych zwyciężył Kamil Pokora z klasy V a – otrzymał złoty medal.

W tym dniu, po rozdaniu medali za bieg, odbyła się uroczystość zamknięcia i podsumowania turnieju szkół. Wcześniej odbyły się inne konkurencje sportowe: turniej piłki nożnej – zajęliśmy trzecie miejsce, turniej piłki koszykowej dziewcząt – czwarte miejsce, gry i zabawy dla klas I – III.

Uwzględniając wszystkie konkurencje nasza szkoła zajęła zespołowo III miejsce. Otrzymaliśmy dyplomy i nagrody, które zostały przekazane p. Dyrektor.